Przywitaj się

Przeczytaj przed zarejestrowaniem

Re: Przywitaj się

Postby Sebol » Tue Nov 22, 2011 11:32 am

sgt. Parker wrote:Faktycznie Sebol bliziutko, to może jakieś ziomkostwo założymy? :)


Pewnie - czemu nie :)

:lol:
Sebol
 
Posts: 887
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:24 pm

Re: Przywitaj się

Postby Kosynier » Tue Nov 22, 2011 12:28 pm

Witam tutaj tez :lol: :lol: :lol:
Image"Polskie żołnierzy przyjezdzace ze wszystkich krajów , walcza o wolność innych narodów,Lecz umieraja zawsze z myślą o Polsce ."
When one man says to another,"I know what let's do today, let's play the war game."... everybody dies !
User avatar
Kosynier
 
Posts: 407
Joined: Mon Sep 20, 2010 10:50 am
Location: Na drugi stronie kanalu la manche

Re: Przywitaj się

Postby Maciek » Tue Nov 22, 2011 2:55 pm

Witaj Parker, milo ze dolaczyles do nas :)

Jakies swiatelko w tunelu :)
"We do not beg for freedom - we fight for it."
User avatar
Maciek
 
Posts: 258
Joined: Wed Jun 30, 2010 7:06 pm
Location: Purfleet, Essex

Re: Przywitaj się

Postby Piotr Smolański » Mon Oct 15, 2012 9:38 am

Piotr "Nurglitch" Smolański.

W reko od jakichś 15 lat. Główne epoki to barok i Rzym.
Sprzęt 1SBS sprawiam sobie do zabaw w ASG (nie mam ochoty być dwunastomilionowym polskim US Marine ani czterystatysięcznym US Rangerem). Będę prawdopodobnie zadawał na tym forum sporo pytań o to jak tego wszystkiego używać. Na razie to jak ten filc drapie doprowadza mnie do szału :)
Piotr Smolański
 
Posts: 36
Joined: Fri Oct 12, 2012 10:14 am

Re: Przywitaj się

Postby Maciek » Mon Oct 15, 2012 12:40 pm

Przystap do nas, a zobaczysz w praktyce co i jak;) Gdzie rzucil Cie los emigranta?
"We do not beg for freedom - we fight for it."
User avatar
Maciek
 
Posts: 258
Joined: Wed Jun 30, 2010 7:06 pm
Location: Purfleet, Essex

Re: Przywitaj się

Postby swojak » Fri Nov 16, 2012 8:07 am

Witam, Nazywam się Paweł Skiba (swojak), jestem członkiem SRH 51PP Strzelcy Kresowi, w rekonstrukcji od 2006r, brałem udział w ponad 100 rekonstrukcjach na terenie Polski, jako strzelec 51 pp na rok 1939, strzelec 51pp na rok 1020(Armia Hallera), schutze WH na 1939,AK (wszystkie okresy). W Londynie od 3 lat. Chciałbym wstąpić do Waszej grupy i jako żołnierz 1SBS realizować pasję na obcej ziemi. Nie mam jeszcze żadnego elementu nowej sylwetki, ale po konsultacjach wstępnych z Przemkiem, będziemy wspólnie zamawiać fanty. jako ciekawostkę rekonstrukcyjną dodam, iż członkowie mojej SRH jako pierwsi w rekonstrukcji wprowadzili do języka potocznego słowo "Koszerny", a byli to "Tommy", oraz "Revolt" i poszło w świat:D Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję szybko się wyposażyć i zobaczyć z Wami na najbliższej rekonstrukcji, a może jeszcze wcześniej. PS. Nie należę i nie należałem do żadnej innej organizacji, oraz partii politycznej, niż ta, którą podałem wyżej.
User avatar
swojak
 
Posts: 57
Joined: Tue Nov 13, 2012 9:00 am

Re: Przywitaj się

Postby swojak » Fri Nov 16, 2012 8:08 am

swojak wrote:Witam, nazywam się Paweł Skiba (swojak), jestem członkiem SRH 51PP Strzelcy Kresowi, w rekonstrukcji od 2006r, brałem udział w ponad 100 rekonstrukcjach na terenie Polski, jako strzelec 51 pp na rok 1939, strzelec 51pp na rok 1920(Armia Hallera), schutze WH na 1939,AK (wszystkie okresy). W Londynie od 3 lat. Chciałbym wstąpić do Waszej grupy i jako żołnierz 1SBS realizować pasję na obcej ziemi. Nie mam jeszcze żadnego elementu nowej sylwetki, ale po konsultacjach wstępnych z Przemkiem, będziemy wspólnie zamawiać fanty. jako ciekawostkę rekonstrukcyjną dodam, iż członkowie mojej SRH jako pierwsi w rekonstrukcji wprowadzili do języka potocznego słowo "Koszerny", a byli to "Tommy", oraz "Revolt" i poszło w świat:D Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję szybko się wyposażyć i zobaczyć z Wami na najbliższej rekonstrukcji, a może jeszcze wcześniej. PS. Nie należę i nie należałem do żadnej innej organizacji, oraz partii politycznej, niż ta, którą podałem wyżej.
User avatar
swojak
 
Posts: 57
Joined: Tue Nov 13, 2012 9:00 am

Re: Przywitaj się

Postby Kosynier » Fri Nov 16, 2012 11:17 am

Witam na foru i Witam u niech :lol:
Image"Polskie żołnierzy przyjezdzace ze wszystkich krajów , walcza o wolność innych narodów,Lecz umieraja zawsze z myślą o Polsce ."
When one man says to another,"I know what let's do today, let's play the war game."... everybody dies !
User avatar
Kosynier
 
Posts: 407
Joined: Mon Sep 20, 2010 10:50 am
Location: Na drugi stronie kanalu la manche

Re: Przywitaj się

Postby Maciek » Fri Nov 16, 2012 1:38 pm

czesc Swojak :)
ciesze sie ze bedziesz jednym z nas :)
"We do not beg for freedom - we fight for it."
User avatar
Maciek
 
Posts: 258
Joined: Wed Jun 30, 2010 7:06 pm
Location: Purfleet, Essex

Re: Przywitaj się

Postby DANIEL69 » Fri Nov 16, 2012 1:41 pm

Witam na forum i mam nadzieję, że nie tylko na forum
User avatar
DANIEL69
 
Posts: 271
Joined: Thu Oct 18, 2012 4:35 pm
Location: Leicester, Leicestershire

PreviousNext

Return to Zasady na forum

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron