Witam wszystkich

Przeczytaj przed zarejestrowaniem

Witam wszystkich

Postby krutki67 » Thu Jan 19, 2012 1:25 am

Witam !
Lukasz Boryczko me imie, jestem czlonkiem Poland Street, byc moze ktos z Was slyszal o nas. W PS prowadze sekcje historyczna, zajmojemy sie sprzataniem grobow, pomaganiem AK-owcom w Kwescie Marcowej itp.

W zasadzie to nie powinienem zaraz po przywitaniu przechodzic do interesow, ale czas nagli bo wlasnie w zwiazku z Kwesta Marcowa do Was pisze. Mianowicie szukamy ruznorodnej pomocy przy jej organizacji. Chodzi nam nie tylko o wolontariuszy, ktorzy mogliby stanac przed kosciolami w czasie zbiorek, z tego co wiem to tylko dwoch z Was mieszka w Londynie. Od dawna myslimy o postawieniu w czasie Kwesty ludzi ubranych w mundury z okresu, jak do tej pory nie udalo mi sie jednak z nikim nawiazac odpowiedniego kontaktu. 9 stycznia calkiem przypadkiem wpadlem w Londynie na Sebastiana K. w pelnym umundurowaniu, ktory skierowal mnie tutaj. Mam wielka nadzieje, ze ktos z Was zechce pomoc w naszym przedsiewzieciu. Co do szczegulow dotyczacych samej Kwesty Marcowej oraz tego jak moglaby wygladac ewentualna wspolpraca prosze maliowac lukasz.boryczko@gmail.com , lub dzwonic 07786735965.

Jeszcze jedna sprawa. Znow przypadkiem dowiedzialem sie, ze jedna z kolezane z PS nawiazala kontakt z jakas Pania (polka z Wloch), ktora dysponuje materialami (ma ponoc cala wystawe) i mundurami Karpatczykow. Rozumiem ze jest zainteresowana zrobieniem wystawy na ten temat w Londynie. Jezeli jestescie zainteresowani to sluze kontaktem.

Pozdrawiam Luk
krutki67
 
Posts: 1
Joined: Thu Jan 12, 2012 11:20 am

Return to Zasady na forum

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron