Święto Zmarłych na cmentarzu w Newark on Trent

Byliśmy tam i tam i ...

Re: Święto Zmarłych na cmentarzu w Newark on Trent

Postby Andrzej » Thu Nov 01, 2012 11:22 am

Piotrze, nie będę komentował Twojego ostatniego postu, zwłaszcza jego końcówki żeby nie podgrzewać jeszcze bardziej atmosfery.
Napiszę tylko, że każdy ma inną wrażliwość, każdego co innego denerwuje, każdy z nas ma inny poziom akceptacji zachowania drugiej osoby i tego co uważa za stosowne lub nie w danej, konkretnej sytuacji. Przypomnę co było bezpośrednim powodem naszej wymiany poglądów ;)

Andrzej wrote:Byłem bardzo zaskoczony obecnością sporej grupy kibiców piłkarskich różnych polskich drużyn piłkarskich. Oczywiście nie odbieram prawa nikomu do uczestniczenia w uroczystości ale jestem zdecydowanie przeciwko przenoszeniu zachowań stadionowych na cmentarz :evil: . Wywieszanie flag z nazwami drużyn na ogrodzeniu cmentarza, odpalanie rac (których po wszystkim nikt nawet nie posprzątał :evil: ) czy śpiewy są, wg mnie zupełnie nie na miejscu.

Obecnych na uroczystości proszę o wytknięcie mi kłamstwa w tym co napisałem !!!


Piotr Smolański wrote:Ja bym się tak jak oni nie zachował...

Jedyne co mnie raziło to wykrzykiwanie nazw klubów, już po ceremonii.
Czyli Tobie też nie wszystko się podobało w ich zachowaniu. Podkreślam zachowaniu a nie w tym, że tam byli !!!

peterh35 wrote:zapalili flary az 2szt. gdzie po wypaleniu zostaly zadeptane i uprzatniete
Tak, pod ławkę :(

OK. Bardzo daleko odbiegliśmy od głównego tematu. Proponuję jutro o tej samej porze zamknąć wątek a jeśli chcemy dyskutować dalej to zapraszam do działu "Hyde Park"
_______________________________
Pozdrawiam

Andrzej Mazur

Image

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze,
to jest niedobrze"

ks. Jan Twardowski
User avatar
Andrzej
 
Posts: 789
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:12 pm
Location: Kettering

Re: Święto Zmarłych na cmentarzu w Newark on Trent

Postby UlaniKarpaccy » Sat Nov 03, 2012 10:27 pm

Hi Guys

Firstly, a big Thankyou to Andrzej, Maciej and Piotr for travelling to Newark - I think we made a great Colour Party with the SPK Sztandar! I have been reading the different views on the 'football fans'. Although I think the flares and chants were ' a little unusual' I was very impressed that these guys had travelled to attend, removed their hats, placed flowers and bowed their heads. Sadly, I can not imagine an English football group behaving with such respect, anywhere! Best Wishes once again, from Simon
UlaniKarpaccy
 
Posts: 15
Joined: Sun Apr 08, 2012 7:03 pm

Previous

Return to Nasze rekonstrukcje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron