ABWO 2010

Byliśmy tam i tam i ...

ABWO 2010

Postby czaja » Sat Nov 06, 2010 8:31 pm

Po wielkich trudach i przeciwnościach wstawiam tych parę zdjęć z naszego wyjazdu do Holandii. Złośliwi by powiedzieli: dlaczego tak późno? A my odpowiadamy: najważniejsze, że zdążyliśmy przed ABWO 2011 ;) .
Na "pierwszy ogień" poszli spadochroniarze, którzy mieli to szczęście, że do nich nikt nie strzelał jak 66 lat wcześniej.

Image

Pytanie za 100pkt. który to Erolek a który Desantownik. Punkty do odebrania na strefie zrzutu w 2011 :D
Później odbył sie spacer po Driel i miejscach związanych z Brygadą gdzie przewodnikiem był szanowny kolega Marcin z Belgii (ach te jego objaśnienia po prostu fantastyczne ;) ).
I tak miedzy innymi grupowe zdjęcie "sekty zachodniej", gdyby to był film to pewnie byśmy usłyszeli Międzynarodówkę która by grała na nasza cześć. :)

Image

Weterani byli oczywiście najważniejszymi gośćmi na placu

Image

Później oczywiście poczęstunek i polowanie na autografy, historie wojenne, zdjęcia z weteranami oraz wiele wiele innych ciekawych rzeczy

Image

Na następny dzień marsz do mostu w Arnhem, z pieśnią na ustach oczywiście (nierzadko fałszując :) )

Image

No i nie obyło sie bez delegacji nowo założonej grupy "First to fight" z Anglii (ja to ten przystojniejszy ;) )

Image

Na większą ilość zdjęć musimy poczekać aż Marcin nam je dośle (dziękujemy Marcinie i czekamy cierpliwie na list od ciebie :) )
Żeby rekonstrukcja miała smaczek raz włóż pełny raz ślepaczek
User avatar
czaja
 
Posts: 269
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:30 pm

Re: ABWO 2010

Postby Sebol » Sat Nov 06, 2010 9:34 pm

Kurcze nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę ;) ...niestety byłem postawiony pod ścianą wóz albo przewóz :lol:

Mam nadzieję że za rok spotkamy się tam w komplecie i to Wy będziecie mnie oprowadzać :D
Sebol
 
Posts: 887
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:24 pm

Re: ABWO 2010

Postby Andrzej » Sat Nov 06, 2010 9:43 pm

Sebuś, masz to jak w banku :). Myślę, że wyjazdy do Arnhem/Driel możemy wpisać na stałe do naszego kalendarza imprez. Jest to niepowtarzalna okazja aby spotkać weteranów i pooddychać tamtym powietrzem.
_______________________________
Pozdrawiam

Andrzej Mazur

Image

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze,
to jest niedobrze"

ks. Jan Twardowski
User avatar
Andrzej
 
Posts: 789
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:12 pm
Location: Kettering

Re: ABWO 2010

Postby Kosynier » Mon Nov 08, 2010 11:48 am

Nie zle Sfotografowałem :shock:
Adam a kto bedzie na ABWO 2011 nosic Brena przes czasie marsz ? :roll::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Marcin obiecal ci tego i nie myszle z zapomni :lol:

See you ...
Last edited by Kosynier on Mon Nov 08, 2010 1:12 pm, edited 1 time in total.
Image"Polskie żołnierzy przyjezdzace ze wszystkich krajów , walcza o wolność innych narodów,Lecz umieraja zawsze z myślą o Polsce ."
When one man says to another,"I know what let's do today, let's play the war game."... everybody dies !
User avatar
Kosynier
 
Posts: 407
Joined: Mon Sep 20, 2010 10:50 am
Location: Na drugi stronie kanalu la manche

Re: ABWO 2010

Postby Sebol » Mon Nov 08, 2010 12:41 pm

Kosynier wrote:Nie zle Sfotografowałem :shock:
Sebus a kto bedzie na ABWO 2011 nosic Brena przes czasie marsz ? :roll::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Marcin obiecal ci tego i nie myszle z zapomni :lol:

See you ...


He he ja rozumiem że tu nie chodzi o mnie tylko o Adasia :mrgreen: ,jeśli o mnie chodzi to ja Bronka mogę nosić mam w tym wprawę bo jak dotąd taszczyłem żelastwo o wadze ok.12 kg + bęben 1,5 kg także przy 9 kg Brena to będzie pestka ;)

Pozdrawiam
Sebol
 
Posts: 887
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:24 pm

Re: ABWO 2010

Postby Kosynier » Mon Nov 08, 2010 1:13 pm

Ups ! :o tak chodzilo mi o Adama :mrgreen:
Image"Polskie żołnierzy przyjezdzace ze wszystkich krajów , walcza o wolność innych narodów,Lecz umieraja zawsze z myślą o Polsce ."
When one man says to another,"I know what let's do today, let's play the war game."... everybody dies !
User avatar
Kosynier
 
Posts: 407
Joined: Mon Sep 20, 2010 10:50 am
Location: Na drugi stronie kanalu la manche


Return to Nasze rekonstrukcje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron