nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy :)

Te bardziej i mniej koszerne ;)

nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy :)

Postby marcin belgia » Sat Jul 02, 2011 8:15 pm

wiem, ze to odbiega od tego co robie i my robilmy ale nie moglem sobie odmowic :D
Zakupilem polskie PPS 43 wyprodukowane w trzecim roku produkcji w Polsce czyli w 1949 w fabryce Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Radom i inne fabryki jeszce wtedy ich produkowaly! Naprawde cool, numery zgodne na wszystkim, niemieckie deko czyli sie rozklada i do tego wszystkie klamoty. Zamowielem sobie tez PPS 43/52 czyli juz czysto polska kontsrukcje.
Nie zamierzam zbierac LWP ale bron LWP czemu nie :twisted:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Last edited by marcin belgia on Thu Sep 01, 2011 5:40 pm, edited 2 times in total.
Image
The best league in the world...
User avatar
marcin belgia
 
Posts: 81
Joined: Sat Dec 25, 2010 9:33 pm

Re: nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy :)

Postby Jurgen » Sat Jul 02, 2011 9:23 pm

Cacuszko :mrgreen:
"Tylko krowa nie zmienia pogladow"... Czasem fajnie jest obronic swoje poglady i pozostac jeszcze przez chwile beztroska krowa.
"Zycie to jest to co nam sie zdarza gdy mamy plany"
Jurgen
 
Posts: 63
Joined: Thu Apr 07, 2011 7:41 pm
Location: Kraina deszczowcow- Worcester

Re: nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy :)

Postby Sebol » Sun Jul 03, 2011 3:20 pm

Zawsze podobał mi się PPS i kiedyś może też sobie takie coś sprawię - pasował by mi taki do gimnastiorki KBW którą mam w Polsce 8-)
Sebol
 
Posts: 887
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:24 pm

Re: nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy :)

Postby Kangur AIF » Sun Jul 03, 2011 4:35 pm

Bardzo ładny egzemplarz (data) ;)

W PL z paierzyskami CLK można kupić tego od groma (oraz DP, AK, PPsza, RPD, Mosi, Maxim, TT-ka itd itd), a ceny wahają się w granicach 700-1000zł (ostatnia cena za wojenne).
Szkoda tylko że taka bolączka jest np z "produktami" UK czy US z epoki :cry: (jeśli się już trafia z papierami CLK cena... zabija)

Marcinie raz jeszcze gratulacje z udanego zakupku ;)
"Dumny to kraj, który ma bohaterów... biedny to kraj, który ich potrzebuje"
Kangur AIF
 
Posts: 169
Joined: Sun Dec 12, 2010 8:04 am
Location: Poland

Re: nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy :)

Postby Sebol » Sun Jul 03, 2011 8:37 pm

To skoro już jesteśmy w "ruskim temacie" to ja pochwale się moim Mośkiem - deko (jak sama nazwa wskazuje dekoracyjnym).

Image
Image
Image
Image

;)

p.s nie stać mnie było na oryginalną snajperkę ale myślę że ten daje radę ?
Sebol
 
Posts: 887
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:24 pm

Re: nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy :)

Postby marcin belgia » Sun Jul 03, 2011 9:27 pm

Dzieki, dzieki. wiem, ze w PLu jest tego duzo ale niestety nie wysylaja za granice :( kupilem tylko dlatego, ze polski i wczesna data. ruskie wojenne mnie nie interesuja ;) Jeszcze w planach jest PPS43/52 i PM-63.

Mosina snajperskiego moglem kupic strzelajacego - tutaj bolt action jest free :twisted: znajomy handlowal oryginalami ze skrzyn z oryginalna luneta za 850 euro. Odpuscilem bo nie mozna miec wszystkiego.
Image
The best league in the world...
User avatar
marcin belgia
 
Posts: 81
Joined: Sat Dec 25, 2010 9:33 pm

Re: nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy :)

Postby Sebol » Sun Jul 03, 2011 9:34 pm

marcin belgia wrote:Dzieki, dzieki. wiem, ze w PLu jest tego duzo ale niestety nie wysylaja za granice :( kupilem tylko dlatego, ze polski i wczesna data. ruskie wojenne mnie nie interesuja ;) Jeszcze w planach jest PPS43/52 i PM-63.

Mosina snajperskiego moglem kupic strzelajacego - tutaj bolt action jest free :twisted: znajomy handlowal oryginalami ze skrzyn z oryginalna luneta za 850 euro. Odpuscilem bo nie mozna miec wszystkiego.


No dokładnie - mój mnie wyszedł niecałe 200f bo oryginały drogie :(
Sebol
 
Posts: 887
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:24 pm

Re: nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy :)

Postby Jurgen » Sun Jul 03, 2011 10:27 pm

Ale lubicie podniesc cisnienie przed snem co...? :mrgreen:
"Tylko krowa nie zmienia pogladow"... Czasem fajnie jest obronic swoje poglady i pozostac jeszcze przez chwile beztroska krowa.
"Zycie to jest to co nam sie zdarza gdy mamy plany"
Jurgen
 
Posts: 63
Joined: Thu Apr 07, 2011 7:41 pm
Location: Kraina deszczowcow- Worcester

Re: nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy :)

Postby Kosynier » Mon Jul 04, 2011 6:33 am

Fajne !Fajne ! Fajne ! :shock: :shock: :shock: Jest co gratulowac ;)

Nie wiem jak u was ( Belgia i Anglia ) ale w Francji to jak w Polscy ! miec bron to koszmar z papierami i daj sie zlapac bez to :evil: :evil: :evil:
Kilka dali sie zlapac jak wrocieli z Ciney :twisted:
Image"Polskie żołnierzy przyjezdzace ze wszystkich krajów , walcza o wolność innych narodów,Lecz umieraja zawsze z myślą o Polsce ."
When one man says to another,"I know what let's do today, let's play the war game."... everybody dies !
User avatar
Kosynier
 
Posts: 407
Joined: Mon Sep 20, 2010 10:50 am
Location: Na drugi stronie kanalu la manche


Return to Nasze graty

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron