Northern Military Expo -1/4/12 Newark Showground

Wiadomo ;)

Northern Military Expo -1/4/12 Newark Showground

Postby peterh35 » Thu Mar 29, 2012 7:47 pm

Witam po dlugiej przerwie na szanownym forum ( co nie znaczy ze nie sledzilem co sie dzieje) Jak potrzeba jakis gratow to w niedziele zapraszam do Newark bedzie troche gratow moze sie cos wytarga, ja wierny tradycji Black Devil-sow :D doszlem do consensusu skoro nie stac mnie na Shermana to trza sie zajac czyms lzejszym i zaczolem zbierac graty do odtworzenia strzelca z Batalionu Strzelcow Podhalanskich 1 DPanc jak wiadomo mieli nie lekko pod Narvikiem a dalej u gen Maczka, tak jak spadaki i karpatczycy..jak kto chetny to zapraszam ...ja tam bede...
pozdrawiam Team

http://www.northernmilitaryexpo.co.uk/Index.html
User avatar
peterh35
 
Posts: 22
Joined: Sun Jan 16, 2011 8:09 pm
Location: Lincoln/Lincolnshire

Re: Northern Military Expo -1/4/12 Newark Showground

Postby Kangur AIF » Thu Mar 29, 2012 8:27 pm

Ja poszukuję wszelkich rzeczy do moździerza 3 calowego (m.in płyty oporowej przede wszystkim wczenego typu, zaczepu do celownika, noszaków itd, itd.) trafia się tam coś takiego??? ;) :)
"Dumny to kraj, który ma bohaterów... biedny to kraj, który ich potrzebuje"
Kangur AIF
 
Posts: 169
Joined: Sun Dec 12, 2010 8:04 am
Location: Poland

Re: Northern Military Expo -1/4/12 Newark Showground

Postby Andrzej » Thu Mar 29, 2012 10:36 pm

Z chęcią bym się wybrał ale mam wyjazd z synem na rugby. Może następnym razem :)
_______________________________
Pozdrawiam

Andrzej Mazur

Image

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze,
to jest niedobrze"

ks. Jan Twardowski
User avatar
Andrzej
 
Posts: 789
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:12 pm
Location: Kettering

Re: Northern Military Expo -1/4/12 Newark Showground

Postby peterh35 » Wed Apr 04, 2012 5:51 am

Bylo tak wiele ze mozna nacieszyc oczy co dla rekonstruktorow i kolekcjonerow
Andzej nic straconego bedzie jeszcze jeden ale to poinformuje o tym wrzesien lub pazdziernik
KANGUR AF napewno byl rosyjski mozdzierz w calosci a co do czesci to niewidzialem czego szukac ale nastepnym razem lepiej sie przygotuje
zaskoczylo mnie to jak duzo gratow jest dostepnych do Jeppa bez problemu mozna zlozyc calego niewidzialem tylko ramy ,tak od opon silniki blachy itp
znalazlem tam goscia z Yorkshire ktory robi repliki broni i to w przystepnych cenach np LEE EINFIELD MK4 £115 THOMPSON MK1A1-£130
I co najlepsze o imprezach rekonstrukcyjnych na terenie UK :D
Last edited by peterh35 on Wed Apr 04, 2012 5:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
peterh35
 
Posts: 22
Joined: Sun Jan 16, 2011 8:09 pm
Location: Lincoln/Lincolnshire

Re: Northern Military Expo -1/4/12 Newark Showground

Postby Kosynier » Wed Apr 04, 2012 9:24 am

Kosynier :shock: myszle ze jest pomylka i myszlalesz o Kangur AIF ;) :lol: bo ja nie wiem co zrobic z mozdzierzem .....i u nas aktualnie to lepiej cos takiego nie miec u siebie :? :? :?
Image"Polskie żołnierzy przyjezdzace ze wszystkich krajów , walcza o wolność innych narodów,Lecz umieraja zawsze z myślą o Polsce ."
When one man says to another,"I know what let's do today, let's play the war game."... everybody dies !
User avatar
Kosynier
 
Posts: 407
Joined: Mon Sep 20, 2010 10:50 am
Location: Na drugi stronie kanalu la manche

Re: Northern Military Expo -1/4/12 Newark Showground

Postby peterh35 » Wed Apr 04, 2012 5:57 pm

Kosynier wrote:Kosynier :shock: myszle ze jest pomylka i myszlalesz o Kangur AIF ;) :lol: bo ja nie wiem co zrobic z mozdzierzem .....i u nas aktualnie to lepiej cos takiego nie miec u siebie :? :? :?

SORRY przepraszam za pomylke moja wina ale posta pisalem rano prosze o wybaczenie :D Blad naprawiony
User avatar
peterh35
 
Posts: 22
Joined: Sun Jan 16, 2011 8:09 pm
Location: Lincoln/Lincolnshire

Re: Northern Military Expo -1/4/12 Newark Showground

Postby Kosynier » Thu Apr 05, 2012 5:49 am

;) Bez problemu :D
Image"Polskie żołnierzy przyjezdzace ze wszystkich krajów , walcza o wolność innych narodów,Lecz umieraja zawsze z myślą o Polsce ."
When one man says to another,"I know what let's do today, let's play the war game."... everybody dies !
User avatar
Kosynier
 
Posts: 407
Joined: Mon Sep 20, 2010 10:50 am
Location: Na drugi stronie kanalu la manche


Return to Hyde Park

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron