Northen Military Expo

Wiadomo ;)

Re: Northen Military Expo

Postby DANIEL69 » Tue Nov 06, 2012 11:03 pm

BD sprzedawały inne prywane firmy(sorrki za błąd w myśleniu) w tym temacie sof pozostał na poziomie Ł90-100, wszystkich sprzedających możesz namieżyć na stronie expo link podałem wcześniej, "epic military" ma bluzy za Ł75, a spodnie po Ł54 niestety to nie jest typ spodni spadochronowych (http://www.epicmilitaria.com/section.ph ... 78baab64b8). Wielu sprzedawców to ludzie mający małe sklepiki z "antykami" lub militariami ja na takim właśnie stoisku za Ł10 kupiłem kopaczkę datwaną na 1941rok. W tym roku expo było dwa razy, ale to nie jedyna impreza tego typu, pogrzebię w moich papierzyskach to podam miejscai daty podobnych imrez.

Pzdrawiam
Daniel
User avatar
DANIEL69
 
Posts: 271
Joined: Thu Oct 18, 2012 4:35 pm
Location: Leicester, Leicestershire

Re: Northen Military Expo

Postby DANIEL69 » Tue Nov 06, 2012 11:09 pm

Drogi Adamie z tym piciem to bez przesady każdy "wojownik" powie, że jest walka, a potem wino, kobiety i śpiew- kolejność wedle upodobań.

pozdrawim

Daniel
User avatar
DANIEL69
 
Posts: 271
Joined: Thu Oct 18, 2012 4:35 pm
Location: Leicester, Leicestershire

Re: Northen Military Expo

Postby Andrzej » Tue Nov 06, 2012 11:13 pm

DANIEL69 wrote:tylko dlatego, że nie małem żadnego "membership ID" zgodnie z obowiązującym prawem sten- piątka za Ł270, orginał :evil:
Facet się uparł i koniec

To zapraszamy do nas i będziesz miał "membership ID" ;)
A z tym stenem to co było nie tak, że tak niska cena ??
_______________________________
Pozdrawiam

Andrzej Mazur

Image

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze,
to jest niedobrze"

ks. Jan Twardowski
User avatar
Andrzej
 
Posts: 789
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:12 pm
Location: Kettering

Re: Northen Military Expo

Postby Andrzej » Tue Nov 06, 2012 11:17 pm

DANIEL69 wrote:W tym roku expo było dwa razy, ale to nie jedyna impreza tego typu, pogrzebię w moich papierzyskach to podam miejscai daty podobnych imrez.
Najbliższa to ta http://www.militaryconvention.co.uk/default.htm już 18/11/2012. A następne http://www.militariashows.com/ 27/01/2013. To te większe w "naszym rejonie" ;).
_______________________________
Pozdrawiam

Andrzej Mazur

Image

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze,
to jest niedobrze"

ks. Jan Twardowski
User avatar
Andrzej
 
Posts: 789
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:12 pm
Location: Kettering

Postby DANIEL69 » Tue Nov 06, 2012 11:28 pm

Dzięki za zaproszenie i chętnie skożystam, a jeśli o stenie to wszystko było ok. i dlatego tak boli miałem go w rękach oddałem suchy strzał EEE....ch, nie będę się denerwował gość podobno wyprzedawał ale czy to prawda ? sten był w dobrym stanie bez magazynka i bez bagnetu, na stoisku obok magazyki do stena były po Ł5, a bagnety kosztowały Ł8-Ł12.

pozdrawiam
Daniel
User avatar
DANIEL69
 
Posts: 271
Joined: Thu Oct 18, 2012 4:35 pm
Location: Leicester, Leicestershire

Re: Northen Military Expo

Postby Kosynier » Wed Nov 07, 2012 6:13 am

Dzieki za zdjecie !!!

Myszlalem ze beret bedzie jakos w " dobrym koloru " ale niestety jest jak byl oproc ze produkowany w Polsce .........( czy w Polsce koszt produkcji by byl tanio niz w indii ??? :? ) .
Berety ktore my mamy sie " zblizaja " do prawdziwego koloru niz tych od SOFa ... aktualnie beret które ma najbliższy podobne kolore to serbski beret ale niestety jest zrobione z jeden kawałek .
Image"Polskie żołnierzy przyjezdzace ze wszystkich krajów , walcza o wolność innych narodów,Lecz umieraja zawsze z myślą o Polsce ."
When one man says to another,"I know what let's do today, let's play the war game."... everybody dies !
User avatar
Kosynier
 
Posts: 407
Joined: Mon Sep 20, 2010 10:50 am
Location: Na drugi stronie kanalu la manche

Re: Northen Military Expo

Postby Maciek » Wed Nov 07, 2012 8:33 am

czesc Daniel

mam taki sam beret, z nadrukiem: Produkcja kapeluszy, Tadeusz...., Poznan.
ciekawe ze producentowi zabraklo pomyslu na polskie nazwisko, albo bylo zbyt trudne w "spelingu" :D
material, cienki filc, jest poczatkowo troszke trudny w ulozeniu, wiec sugeruje beret o cwiartke mniejszy niz normalnie nosisz. a co do spodni, to spadak powinien miec de facto dwie pary: jedne z duza kieszenia na udzie ktore sa uzywane w terenie i boju oraz te "ogolnowojskowe" do sluzby garnizonowej.
ale to napewno juz wiesz ;)
pozdrawiam
"We do not beg for freedom - we fight for it."
User avatar
Maciek
 
Posts: 258
Joined: Wed Jun 30, 2010 7:06 pm
Location: Purfleet, Essex

Re: Northen Military Expo

Postby Kosynier » Wed Nov 07, 2012 10:25 am

Chlopaki jeśli jeszcze nie widzieliscie dobry kolor beret 2 Wzoru to zapraszam na linke .

http://www.warrelics.eu/forum/polish-ar ... ets-14615/
http://www.warrelics.eu/forum/polish-ar ... ay-5402-2/
http://www.warrelics.eu/forum/polish-ar ... t-12542-2/

Jesteszmy daleko od tego koloru z SOFa .

A co do spodnie to nawet 3 by byli potrzebne :
1) Dla terenie boju
2) Dla sluzby garnizonowej
3) I jeden bez kieszenie dla spacerek w miastu .
A kurki to dwie tez
1) dla terenie boku i sluzby garnizonowej
2) dla spacerek w miastu .
Image"Polskie żołnierzy przyjezdzace ze wszystkich krajów , walcza o wolność innych narodów,Lecz umieraja zawsze z myślą o Polsce ."
When one man says to another,"I know what let's do today, let's play the war game."... everybody dies !
User avatar
Kosynier
 
Posts: 407
Joined: Mon Sep 20, 2010 10:50 am
Location: Na drugi stronie kanalu la manche

Re: Northen Military Expo

Postby DANIEL69 » Wed Nov 07, 2012 3:36 pm

Dzięki za rady, oczywiście wezę sobie to wszystko do serca, jak pisałem na początku beret nie zachwyca (choć jest lepszy od poprzedniego,nie straszy jakimś brązem-to moja prywatna opinnia), zdaję sobie sprawę że najlepiej zdobyć oryginał ale kto weżmie taką "zdobycz" na bieganie w polu.

pozdrawiam
Daniel
User avatar
DANIEL69
 
Posts: 271
Joined: Thu Oct 18, 2012 4:35 pm
Location: Leicester, Leicestershire

Re: Northen Military Expo

Postby Kosynier » Wed Nov 07, 2012 7:01 pm

Rozumie ;) Niestety na razie nik nie zdobyl material w dobrem koloru :| A prawdziwego beret miec to na prawde lepîej go trzymac w domu :D
Image"Polskie żołnierzy przyjezdzace ze wszystkich krajów , walcza o wolność innych narodów,Lecz umieraja zawsze z myślą o Polsce ."
When one man says to another,"I know what let's do today, let's play the war game."... everybody dies !
User avatar
Kosynier
 
Posts: 407
Joined: Mon Sep 20, 2010 10:50 am
Location: Na drugi stronie kanalu la manche

Previous

Return to Hyde Park

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron