ABWO 2011

Byliśmy tam i tam i ...

ABWO 2011

Postby marcin belgia » Fri Aug 12, 2011 6:59 pm

Chyba juz najzyzsza pora zeby sekta angielska sie odbliczyla i okreslila kto bedzie. Wiem, ze Adam i Andrzej jada - pytanie kto jeszcze i dlaczego tak pozno przyjezdzacie? :twisted:
Image
The best league in the world...
User avatar
marcin belgia
 
Posts: 81
Joined: Sat Dec 25, 2010 9:33 pm

Re: Holandia 2011

Postby Sebol » Sat Aug 13, 2011 8:03 am

Aaaa! Widzę że się koledzy do swojej "czarnej owcy" nie przyznają :twisted: :lol: :lol: :lol:

Hej Marcin - tak mam zamiar wybrać się również na ABWO razem z żoną ;)
Sebol
 
Posts: 887
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:24 pm

Re: Holandia 2011

Postby Kosynier » Sat Aug 13, 2011 10:18 am

marcin belgia wrote: dlaczego tak pozno przyjezdzacie? :twisted:

:shock: :shock: :shock: A kiedy to ?
Image"Polskie żołnierzy przyjezdzace ze wszystkich krajów , walcza o wolność innych narodów,Lecz umieraja zawsze z myślą o Polsce ."
When one man says to another,"I know what let's do today, let's play the war game."... everybody dies !
User avatar
Kosynier
 
Posts: 407
Joined: Mon Sep 20, 2010 10:50 am
Location: Na drugi stronie kanalu la manche

Re: Holandia 2011

Postby Andrzej » Sat Aug 13, 2011 4:55 pm

First To Fight będzie w składzie: Adam, Seba z żoną Eweliną i moja skromna osoba ;). Mamy zamiar być w piątek przed południem :)
_______________________________
Pozdrawiam

Andrzej Mazur

Image

"W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze,
to jest niedobrze"

ks. Jan Twardowski
User avatar
Andrzej
 
Posts: 789
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:12 pm
Location: Kettering

Re: Holandia 2011

Postby marcin belgia » Wed Aug 17, 2011 8:41 pm

no i bomba! przyjedzcie jak najwczesniej, opanujcie port i plyncie do samego Driel :)
Image
The best league in the world...
User avatar
marcin belgia
 
Posts: 81
Joined: Sat Dec 25, 2010 9:33 pm

Re: Holandia 2011

Postby czaja » Sat Aug 20, 2011 11:04 pm

Witam
W związku że przyjeżdżamy na ABWO wie ktoś może czy będzie nocny marsz i kiedy odbędzie się marsz do mostu?
Żeby rekonstrukcja miała smaczek raz włóż pełny raz ślepaczek
User avatar
czaja
 
Posts: 269
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:30 pm

Re: Holandia 2011

Postby marcin belgia » Sun Aug 21, 2011 8:01 am

dokladnego planu jeszcze nie ma. wydaje mi sie, ze w tym roku nie bedzie operacji "Berlin" czyli nocnego marszu do renu.
Marsz do mosu zawsze jest w niedziele i na pewno bedzie - takze prosze przygotowac sie kondycyjne, szczegolnie strzelcy brenow :)
Image
The best league in the world...
User avatar
marcin belgia
 
Posts: 81
Joined: Sat Dec 25, 2010 9:33 pm

Re: Holandia 2011

Postby Sebol » Sun Aug 21, 2011 9:20 am

Znalazłem nieoficjalny plan imprezy tutaj :

http://www.market-garden.info/operation ... e_2011.htm

Powiem szczerze że jest on w głównej mierze wypełniony skokami (mówię o części rekonstrukcyjnej).
Nie ma nocnego marszu, za to jest marsz po moście w Arnhem :( , a w sobotę podczas gdy my będziemy uczestniczyli w uroczystościach w Driel jednocześnie ma odbywać się "6th Gen. Stanislaw Sosabowski Tour WWII Vehicles - DRIEL" - nie wiem nie byłem jeszcze na tej imprezie ale jakieś to dla mnie dziwne jest :?

Może Marcin z "braku laku" sami zorganizujemy sobie jakiś marsz śladami naszej brygady?
Sebol
 
Posts: 887
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:24 pm

Re: Holandia 2011

Postby Kosynier » Sun Aug 21, 2011 11:42 am

Czolem koledze :D

Marcin ostaniem roku nam przygotowal super wizyte na terenie bitwy , nawet przes wypadku drukarki nam to dobrze zrobial :lol:
To juz w dniu jest co chodzic 8-) a co do nocny marsz , to trzeba widziec jak i co , zeby nie skonczyc w Hollenderskim Jail :evil:

Co do Soboty to priorytet myszle jest na impreze i zlozynie holdu weteranom oraz przed ludzmi, reprezentacji rekonstrujących
1 SBS.

Tak ze tez uplanowac czas pamieci na cmentarzu !

Ale podaje glos naszym " sekty guru " ;) .......szkoda z " Pani Pulkownika " i " Kuzyn " nie moga dac swoje opinie :(
Image"Polskie żołnierzy przyjezdzace ze wszystkich krajów , walcza o wolność innych narodów,Lecz umieraja zawsze z myślą o Polsce ."
When one man says to another,"I know what let's do today, let's play the war game."... everybody dies !
User avatar
Kosynier
 
Posts: 407
Joined: Mon Sep 20, 2010 10:50 am
Location: Na drugi stronie kanalu la manche

Re: Holandia 2011

Postby marcin belgia » Mon Aug 22, 2011 7:36 pm

spokojnie, bedzie cool ;) W piatek bedziemy bujac sie ze wszytkimi natomoiast sobota jest Polska! Moze pojedziemy na skokie a pozniej prost do Driel na plac i na spotkanie z weteranami.

Zawsze oleawmy, delikatnie mowiac Race to brige na jeepach bo w tym samym czasie jest polska ceremonia w Driel.

A w niedziele maszerujemy full kit do Arnhem!
Image
The best league in the world...
User avatar
marcin belgia
 
Posts: 81
Joined: Sat Dec 25, 2010 9:33 pm

Next

Return to Nasze rekonstrukcje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron