Commando March 2012

Byliśmy tam i tam i ...

Commando March 2012

Postby Hasiorex » Sun Apr 22, 2012 2:50 pm

Witam wszystkich :)

Co prawda tematyka nie dotyczy 1SBS lub SBSK ale jest tutaj polski motyw :) Poniżej parę fotek z kolejnej edycji "marszu komandosów" w Szkocji który odbył się w Wielkanoc. Jak zwykle przybyła polska ekipa ze Swarzędza (Przemo, Mamcia, Darek) plus Mały i Ania mieszkający na Wyspach no i moja skromna osoba :) W tym roku mieliśmy bardzo małą frekwencję, raz przez Święta, a dwa że zmienił się organizator i duża część "starej" ekipy nie przyjechała. Pomimo tego impreza była bardzo udana, w sobotę odbył się marsz pamięci komandosów, start od zamku Cameron w Achnacarry gdzie mieścił się ośrodek szkoleniowy, mała przerwa na złożenie wieńców pod pomnikem Commando i koniec na stacji kolejowej Spean Bridge, razem ponad 10 km. Maszerowała z nami również reprezentacja amerykańskich Rangersów z których część była również przeszkolona w Achnacarry, stąd ich obecność. Z innych aktywności mieliśmy krótkie szkolenie z walki wręcz obok zamku Cameron, uczonej oczywiście według zasad Fairbairna i Sykesa plus w niedzielę odbył się dla ochotników marszobieg na czas. O ilości wypitej szkockiej whiskey nie wspomnę ;) Poniżej parę fotek z imprezy, niestety nie moich (brak aparatu) ale zrobionych przez Małego i Anię, wiem że Seba się interesował także mam nadzieję że się spodobają :)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Pozdrawiam
Image

Image
Hasiorex
 
Posts: 13
Joined: Wed Sep 21, 2011 4:02 pm
Location: Dublin, Ireland

Re: Commando March 2012

Postby Sebol » Sun Apr 22, 2012 2:55 pm

Marcin, jak zawsze super wyglądacie, no i gratuluje kolejnej udanej imprezy ;)

Dzięki za reportaż :D
Sebol
 
Posts: 887
Joined: Tue Jun 29, 2010 10:24 pm


Return to Nasze rekonstrukcje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron